Strona główna Wyślij do nas list... home_mail.jpg

Co oferuje serwis INFO-MED.PL

Promocja w środowisku pacjentów

Zapewniamy promocję w środowiskach pacjentów i ludzi związanych z medycyną. Gwarantujemy stałą promocję i zachęcanie pacjentów do korzystania z serwisu INFO-MED.PL. Tylko internet, co warto zaznaczyć, daje możliwość dostępu do najświeższych i najpełniejszych informacji.

Szczegółowe informacje o usługach medycznych

Informacje o usługach medycznych są dostępne w serwisie internetowym przez 24 godziny na dobę i mogą być wykorzystywane z każdego zakątka świata, pod warunkiem, że jest tam łącze internetowe.

Rzetelna informacja medyczna

Nasz katalog teleadresowy jest przeznaczony głównie dla pacjentów, którzy szukają informacji, gdzie mogą się leczyć. Szybkie wyszukiwanie lekarzy i placówek medycznych pozwoli każdemu sprawnie odnaleźć lekarza, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Przejrzysty układ i wyczerpująca treść są niewątpliwie atutem naszego serwisu.

Nasz serwis zawiera także podstawowe informacje o chorobach, objawach, pierwszej pomocy, prawach pacjenta, itp. Pacjent odnajdzie tu również wyjaśnienie nieznanego terminu medycznego, sprawdzi, kiedy należy się zaszczepić oraz jak się odżywiać. Mamy nadzieję, że serwis INFO-MED.PL będzie najlepszym poradnikiem medycznym w każdym domu.

Nowoczesna karta stałego klienta

Każdy pacjent po zgłoszeniu się do naszych partnerów może otrzymać specjalną kartę elektroniczną. Karta upoważnia do otrzymywania zniżek w wybranych placówkach medycznych oraz gabinetach lekarskich. Lista placówek honorujących karty stałego klienta (z zaznaczeniem wysokości oferowanego przez nie rabatu) jest podawana u naszych partnerów handlowych. Dzięki tej karcie pacjent oszczędza pieniądze, a lekarz zyskuje pewnego i stałego klienta.

Dodatkowo ta sama karta ma zastosowanie przy obsłudze pacjentów. Dzięki wyposażeniu ją w mikrochip rejestracja i przyjęcie pacjenta są natychmiastowe. Karta przechowuje wszystkie dane na temat pacjenta, dlatego wystawienie recepty czy skierowania jest proste. Warto podkreślić, że karta umożliwia jednakowo szybką obsługę w każdym gabinecie czy placówce medycznej, która posiada odpowiedni system. Ponadto pacjent nie musi już pamiętać numerów NIP czy REGON swojego zakładu pracy oraz innych trudnych do zapamiętania danych. Wszystko jest przechowywane na karcie. Nie ma więc problemów z wypisywaniem recept czy zwolnień. Całość informacji jest szyfrowana, więc nie ma problemu z ewentualnš utratš czy ujawnieniem danych.

Pacjenci posiadający kartę stałego klienta mogą także, po wyrażeniu na to swojej zgody, oprócz korzystania ze zniżek w placówkach medycznych, otrzymywać ciekawe oferty cenowe na towary i usługi oferowane przez firmy kooperujšce z serwisem Info-med.pl.W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.

Niniejszy serwis nie ma charakteru konsultacyjnego. Nie zastępuje porady lekarskiej. Autorzy, konsultanci i wydawcy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy czy konsekwencje wynikające z zastosowania informacji dostępnych w tym serwisie.
Copyright © 2000-2023 by DOBIS, Opracowanie i utrzymywanie DOBIS