Strona główna Wyślij do nas list... home_mail.jpg
Cennik usług
Formy reklamy dostępne w naszym serwisie
Hasło reklamowe
lewe
przykładowy baner duży Hasło reklamowe
prawe
przykładowy baner mały

Warunki zamieszczania reklam

  • Każdy reklamodawca ma prawo do wyboru stron, na których będzie się pojawiać jego reklama.
  • Emisja reklamy jest prowadzona przez cały, wybrany miesiąc kalendarzowy.
  • W przypadku większych zamówień oferujemy atrakcyjne zniżki.
  • Minimalne, jednorazowe zamówienie nie może być niższe niż 300 PLN.
  • Zapłata za emisję następuje do siódmego dnia każdego miesiąca. W przypadku dokonania całości płatności przed emisją reklamy oferujemy do 10% zniżki.
  • Gwarantujemy wykonanie i opracowanie graficzne reklam.
  • W sprawie zamieszczania reklamy lub zasięgnięcia informacji prosimy o kontakt e-mailem: info@info-med.pl

Cennik reklam

Banery reklamowe (obrazki animowane na pierwszej stronie serwisu z odnośnikiem do strony WWW zleceniodawcy, format reklamy: 400x50)

zadzwoń/napisz do nas

Banery reklamowe (obrazki animowane na stronach serwisu innych niż pierwsza z odnośnikiem do strony WWW zleceniodawcy, format reklamy: 400x50)

zadzwoń/napisz do nas

Małe banery reklamowe (obrazki animowane na stronach serwisu innych niż pierwsza z odnośnikiem do strony WWW zleceniodawcy, format reklamy: 120x60)

zadzwoń/napisz do nas

Hasła reklamowe z lewej lub prawej strony banera (tekst pisany na pierwszej stronie serwisu z odnośnikiem do strony WWW zleceniodawcy, do 40 znaków)

zadzwoń/napisz do nas

Hasła reklamowe z lewej lub prawej strony banera (tekst pisany na stronach serwisu innych niż pierwsza z odnośnikiem do strony WWW zleceniodawcy, do 40 znaków)

zadzwoń/napisz do nas

Wpis na reklamówce papierowej serwisu INFO-MED.PL (treść: dowolna, rozmiar reklamy: 900x400, papier kredowy, format: A6, nakład 15000 egz. ulotka dostępna w aptekach, przychodniach, gabinetach itp.)

zadzwoń/napisz do nas

Ceny nie zawierają podatku 22% VAT.W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.

Niniejszy serwis nie ma charakteru konsultacyjnego. Nie zastępuje porady lekarskiej. Autorzy, konsultanci i wydawcy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy czy konsekwencje wynikające z zastosowania informacji dostępnych w tym serwisie.
Copyright © 2000-2023 by DOBIS, Opracowanie i utrzymywanie DOBIS