Strona główna Wyślij do nas list... home_mail.jpg

Ochrona Twoich danych

Czy jesteś pewien, że Twoje dane nie znajdują się, bez Twojej wiedzy, w internecie?

Czy jesteś pewien, że Twoje dane bez Twojej wiedzy nie znajdują się na jakiś stronach w internecie? Wiele katalogów zamieszczonych na stronach WWW oferuje dostep do danych o osobach czy instytucjach, które nie wyraziły zgody na ich umieszczenie w internecie. Przykładowo przepisanie danych z książek telefonicznych jest łamaniem praw autorskich oraz prawa do ochrony dóbr osobistych osób, które nie chcą upubliczniać swojego numeru telefonu czy adresu. W dodatku umieszczenie danych w katalogach o danej tematyce może szkalować nasz wizerunek wśród klientów i źle wpływać na ogólną opinię o nas. Taka praktyka jest oczywiście nieakceptowalna.

Zwróćmy uwagę na katalogi w internecie, czy nie zawierają naszych danych bez naszej wiedzy. Prostym sposobem może być użycie wyszukiwarki google i wyszukanie naszego imienia i nazwiska czy nazwy firmy lub instytucji. Nie pobłażajmy tym, którzy liczą, że będziemy zadowoleni z umieszczenia naszych danych w ich serwisie. Zwróćmy więc uwagę na to gdzie umieszczane są nasze dane, aby w przyszłości nie okazało się, że internet jest miejscem, gdzie naruszana jest nasza godność i dobry wizerunek.

Nasz katalog jest inny...

Nasz serwis jest wypełniany wyłącznie informacjami, które zostały nam przesłane przez prawowitych ich właścicieli. Każdy ogłoszeniodawca wypełnia odpowiednią ankietę. Podpis złożony na niej wyraża pełne zezwolenie na umieszczenie swoich danych w naszej bazie.

Przestrzegamy przetwarzania danych osobowych i zasad określonych w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych. Z tego względu nie gromadzimy w serwisie i nie prezentujemy danych osób prywatnych

Przykładając tak wielką wagę do ochrony Państwa informacji, musimy niestety pobierać niewielką opłatę za dokonanie wpisu w katalogu teleadresowym oraz utrzymanie go w ciągu roku. Dodanie do katalogu jedynie odnośnika do strony WWW lub umieszczenie wpisu podstawowego jest bezpłatne.

Jednocześnie oferujemy też wiele usług dodatkowych: strony WWW, konto e-mail, informację telefoniczną, promocję w środowisku pacjentów i inne. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem.W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.

Niniejszy serwis nie ma charakteru konsultacyjnego. Nie zastępuje porady lekarskiej. Autorzy, konsultanci i wydawcy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy czy konsekwencje wynikające z zastosowania informacji dostępnych w tym serwisie.
Copyright © 2000-2023 by DOBIS, Opracowanie i utrzymywanie DOBIS